Uwaga, propozycja pracy!

„Old Town Trio” viešbutis – yra įsikūręs pačiame Vilniaus Senamiestyje. Tai skandinaviško dizainoeko klasės viešbutis. „Old Town Trio” teikia apgyvendinimo paslaugas 52 kambariuose, svečiai turi galimybę džiaugtis ramiu ir komfortiškų poilsiu jaukiai įrengtuose kambariuose, kuriuos išsirinkti galima

Šiuo metu viešbutis darbui Vilniuje ieško:

Registratūros naktinio administratorius

Darbo pobūdis
Mandagus ir profesionalus svečių aptarnavimas, svečių įregistravimas/ išregistravimas, atsiskaitymų vykdymas, sąskaitų rašymas, informacijos teikimas svečiams (gyvai bei telefonu ir el.paštu), Probleminių situacijų sprendimas.

Reikalavimai
Užsienio kalbų mokėjimas anglų, rusų. Kitų kalbų mokėjimas – privalumas.
Turite patirties klientų aptarnavimo srityje (viešbutyje – privalumas);
Laisvai bendraujate ir esate visada paslaugus (-i);
Mokėti dirbti kompiuteriu

Mes jums siūlome
Darbas slenkančiu grafiku, 12val. pamaina.
Pastovų atlyginimą atitinkantį patirtį ir gebėjimus.
Pamaina nuo 19 iki 7 ryto.

Savo gyvenimo aprašyma prašome siųsti el. Paštu: [email protected]
Dėl išsamesnės informacijos prašome skambinti tel: +370 680 88679

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oferty pracy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.